NOVINKY


ČERVENEC 2019

Máme novou kočičku, krásnou lilově želvovinovou van - Fee Bee z chovatelské stanice Mariberg,CZ z Českých Budějovic. Fee má fantastickou povahu a rychle si u nás zvykla.


ČERVEN 2019

Splnila jsem si přání a z Nezvěstic u Plzně si přivezla nádhernou kočičku Nefertiti Air Force Cat*CZ. Malá Nefi bez problémů zapadla do naší kočičí smečky, má úžasnou povahu, dokonalý typ a krásný kožíšek čokoládové trikolorky. 


MVK Frýdek-MístekNa další výstavu jsme se vypravili do Frýdku-Místku v sobotu 27.4.2019. Bentley výstavu zvládl jako profík a kromě hodnocení Ex1 dostal i třetí certifikát CAC a dokončil titul Champion. Bentleymu tentokrát dělala společnost Weronika, pro kterou to byla výstavní premiéra. Všechno zvládla na výbornou a získala krásné hodnocení Ex1 ve třídě koťat.


MVK Bojkovice - Dášenka a Bentley byli v sobotu 23.3.2019 k vidění na Mezinárodní výstavě koček v Bojkovicích, v krásném prostředí zámku Nový Světlov. Oba získali krásné hodnocení EX1 CAC. Pro Dášenku šlo už o třetí CAC a může se tak pyšnit titulem Champion.